Lidhje

Mbledhje e përbashkët në Tiranë e parlamenteve të Shqipërisë dhe Kosovës


Mbledhje e përbashkët në Tiranë e parlamenteve të Shqipërisë dhe Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Kuvendet e Shqipërisë dhe të Kosovës zhvilluan sot një mbledhje të përbashkët në Tiranë, ku diskutuan për të thelluar bashkëpunimin në shumë fusha. Kjo mbledhje e parë mes dy kuvendeve, u mbajt me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG