Lidhje

Nju Jork, daullja afrikane "djembe" ofron ritëm dhe miqësi


Nju Jork, daullja afrikane "djembe" ofron ritëm dhe miqësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Një grup muzikantësh, çdo fundjavavë, luan në Parkun Qëndror (Central Park) të qytetit të Nju Jorkut për të sjellë ritmin afrikan në qytet dhe për t'u mësuar të tjerëve se si të bëjnë të njëjtën gjë.

XS
SM
MD
LG