Lidhje

Presidenti gjerman Frank Walter Steinmeier viziton Shkupin


Presidenti gjerman Frank Walter Steinmeier viziton Shkupin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Presidenti gjerman Frank Walter Steinmeier ndodhet për një vizitë dyditore në Maqedoninë e Veriut, ku theksoi mbështetjen për integrimin e këtij vendi dhe të Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian.

XS
SM
MD
LG