Lidhje

Shqipëri, mbahet protesta e opozitës. Goditet ish-kryeministri Berisha


Shqipëri, mbahet protesta e opozitës. Goditet ish-kryeministri Berisha
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Përkrahës të opozitës dhe ish kryeministrit Berisha zhvilluan një protestë pak metra larg takimit të nivelit të lartë BE - Ballkani Perëndimor. Ish kryeministri u sulmua me grusht në fytyrë, nga një person që sipas tij është “agjent i policisë kriminale”, ndërsa sipas policisë me çrregullime mendore

XS
SM
MD
LG