Lidhje

Situata e sigurisë në veriun e Kosovës, policia shton praninë e saj


Situata e sigurisë në veriun e Kosovës, policia shton praninë e saj
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Autoritetet në Prishtinë thanë se shtimi i pranisë policore synon ofrimin e sigurisë për të gjithë pas tensioneve në atë zonë, zyrtarët në Beograd e cilësuan këtë si “pushtim të veriut” nga Prishtina dhe kritikuan autoritetet ndërkombëtare për mosveprim

XS
SM
MD
LG