Lidhje

Server: Asociacioni, paralel me njohjen nga Serbia të Kosovës


Server: Asociacioni, paralel me njohjen nga Serbia të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:21 0:00

Dy analistë amerikanë thonë se duhen ndërmarrë hapa për të qetësuar tensionet mes Serbisë dhe Kosovës. Megjithatë njohësit me përvojë të marrëdhënieve mes dy vendeve, Daniel Serwer dhe David Kanin thonë për Zërin e Amerikës se nuk ka zgjidhje të qarta dhe të lehta për ta realizuar një gjë të tillë

XS
SM
MD
LG