Lidhje

Shqipëri, nga nisja e bisedimeve me BE-në te kriza në PD. Ngjarjet që shenjuan vitin 2022


Shqipëri, nga nisja e bisedimeve me BE-në te kriza në PD. Ngjarjet që shenjuan vitin 2022
please wait

No media source currently available

0:00 0:23:04 0:00

Në mesin e vitit, gjenerali Bajram Begaj zgjidhet president. Zoti Meta rimerr drejtimin e LSI-së së cilës i ndërron emrin dhe strukturat drejtuese. Hetimet për inceneratorët çojnë në arrestime të reja. Një sulm masiv kibernetik godet infrastrukturën e informacionit në korrik dhe shtator

XS
SM
MD
LG