Lidhje

Maqedoni e Veriut, Pritshmëritë për vitin 2023


Maqedoni e Veriut, Pritshmëritë për vitin 2023
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Njohësit e rrethanave ekonomike dhe politike në Maqedoninë e Veriut nuk kanë shumë shpresa se viti 2023 do t’iu sjellë më tepër mirëqenie qytetarëve se sa viti që sa po e lamë pas. Në rrafshin politik, sfida kryesore shikohet ajo e rishqyrtimit të Kushtetutës

XS
SM
MD
LG