Lidhje

Mijëra besimtarë i japin lamtumirën e fundit Papa Benediktit


Mijëra besimtarë i japin lamtumirën e fundit Papa Benediktit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Mijëra besimtarë dhe udhëheqës politikë morën pjesë në varrimin e Papa Benediktit të XVI. Ceremonina e udhëhequr nga Papa Françesku është një tubim i rrallë lamtumire për një papë të vdekur, që drejtohet nga një papë i gjallë.

XS
SM
MD
LG