Lidhje

Valët zanore, një mënyrë e re trajtimi për stresin dhe ankthin


Valët zanore, një mënyrë e re trajtimi për stresin dhe ankthin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Relaksimi i mendjes dhe trupit shkakton uljen e ritmit të rrahjeve të zemrës dhe nivelin e presionit të gjakut, thotë Ken Best, drejtor i qendrës “ManyLevels Healing” në Hollivud. Kjo qendër ofron kurse meditimi.

XS
SM
MD
LG