Lidhje

Një javë e vështirë për Shtëpinë e Bardhë pas gjetjes së dokumentave sekrete


Një javë e vështirë për Shtëpinë e Bardhë pas gjetjes së dokumentave sekrete
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Presidenti Joe Biden po përballet me një hetim të Departamentit të Drejtësisë pas zbulimit javën e kaluar të dokumenteve të klasifikuara që u gjetën në shtëpinë dhe zyrën e tij.

XS
SM
MD
LG