Lidhje

Shqipëri, përkeqësohet situata për shkak të reshjeve


Shqipëri, përkeqësohet situata për shkak të reshjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Shqipëri, prej tre ditësh i gjithë territori i vendit është përfshirë nga reshje të shumta të shiut dhe stuhi, duke shkaktuar dëme në infrastrukturën rrugore si dhe përmbytje, kryesisht në Shkodër dhe Lezhë

XS
SM
MD
LG