Lidhje

Tiranë, përkujtohen 4 protestuesit e vrarë gjatë një proteste 12 vjet më parë


Tiranë, përkujtohen 4 protestuesit e vrarë gjatë një proteste 12 vjet më parë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Pak metra pranë selisë së qeverisë, ku humbën jetën nga plumbat e gardës kombëtare 4 protestues opozitarë më 2011, kryeministri Edi Rama, familjarë dhe përfaqësues të tjerë të shumicës së majtë vendosën lule në 4 vendet ku ata mbetën të vrarë.

XS
SM
MD
LG