Lidhje

Zbulohen dokumente të tjera sekrete në shtëpinë e Presidentit Biden


Zbulohen dokumente të tjera sekrete në shtëpinë e Presidentit Biden
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Avokati i presidentit tha se kërkimi filloi pak para orës 10 të mëngjesit të premten dhe përfundoi rreth orës 10:30 të mbrëmjes. Ai shtoi se procesi i kërkimit ishte me bazë vullnetare, në praninë e ekipit ligjor të presidentit dhe përfaqësuesve ligjor të Shtëpisë së Bardhë.

XS
SM
MD
LG