Lidhje

Jeta për banorët e Donbasit


Jeta për banorët e Donbasit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Ndërsa bombat vazhdojnë të bien në rajonin lindor të Donbasit në Ukrainë, disa banorë mbeten në qytetet pothuajse të boshatisura përreth, duke rregulluar ndërtesat e bombarduara dhe duke shpresuar se lufta do të marrë fund.

XS
SM
MD
LG