Lidhje

Instalimi i paneleve diellore lundruese, një prirje e re në SHBA


Instalimi i paneleve diellore lundruese, një prirje e re në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Instalimi paneleve diellore në çati dhe në tokë është rritur në shumë pjesë të botës. Por, ato mund të vendosen edhe në mjediset ujore. Përdorimi i paneleve diellore lundruese po rritet në një shkallë të madhe në Azi dhe Evropë dhe tani po fillon të përdoret gjithnjë e më shumë edhe në SHBA

XS
SM
MD
LG