Lidhje

Çështja McGonigal, kryeministri Rama shmang interpelancën në parlament


Çështja McGonigal, kryeministri Rama shmang interpelancën në parlament
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Në Shqipëri, kryeministri Edi Rama shmangu sot një interpelancë të thirrur nga deputetë të opozitës, e cila e akuzon atë të jetë përfshirë në afera më ish zyrtarin e FBI-së Charles McGonigal, i vënë nën akuzë ndër të tjera dhe për mos-raportimin e kontakteve dhe lidhjeve me zyrtarë shqiptarë

XS
SM
MD
LG