Lidhje

Ritme të ulëta zhvillimi në qarqet veriore të Shqipërisë


Ritme të ulëta zhvillimi në qarqet veriore të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

Katër qarqet veriore të Shqipërisë, megjithëse kanë pasuri të shumta ujore, minerare dhe turistike, po shënojnë ritmet më të ulëta të zhvillimit dhe treguesit më të lartë të largimit të banorëve.

XS
SM
MD
LG