Lidhje

Zgjedhjet vendore në Shqipëri, me përsëritje të shkeljeve të vjetra


Zgjedhjet vendore në Shqipëri, me përsëritje të shkeljeve të vjetra
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Në Tiranë, vëzhgues të pavarur po publikojnë raporte problematike mbi klimën parazgjedhore. Ata shprehën shqetësimin për moskryerjen e reformës zgjedhore, si dhe për ndikimet e tërthorta ndaj votuesve me presione dhe me fonde të përqëndruara në kohë fushate.

XS
SM
MD
LG