Lidhje

Analistët me pikëpamje të ndara rreth propozimit për marrëveshjen Kosovë – Serbi


Analistët me pikëpamje të ndara rreth propozimit për marrëveshjen Kosovë – Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Mendimet e tre analistëve lidhur me propozimin evropian mbi normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë. Ata bashkohen në një pikë kur thonë se ai paraqet zgjidhjen më të mirë të mundshme në këtë periudhë.

XS
SM
MD
LG