Lidhje

Arrestohet i dyshuari për shpërthimin që rrafshoi hotelin në Sarandë


Arrestohet i dyshuari për shpërthimin që rrafshoi hotelin në Sarandë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Policia e Sarandës tha se arrestoi djalin e një prej pronarëve të hotelit, që u rrafshua mëngjesin e së hënës në qendër të qytetit, nga një shpërthim i fuqishëm eksplozivi që solli dëme materiale në shume biznese dhe godina banimi.

XS
SM
MD
LG