Lidhje

Shqipëri, KQZ pret Apelin për PD-në ndërsa Berisha thërret tjetër tubim


Shqipëri, KQZ pret Apelin për PD-në ndërsa Berisha thërret tjetër tubim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Në Tiranë, KQZ bëri të ditur se ka gati fondet dhe komisionet për zgjedhjet vendore të 14 majit, por mbetet në pritje të vendimit të Gjykatës së Apelit lidhur me autoritetin përfaqësues të Partisë Demokratike. Ish-kryeministri Sali Berisha ftoi mbështetësit e tij për një tubim proteste më 3 mars

XS
SM
MD
LG