Lidhje

Shqipëri, opozita në protestë ndërsa Kuvendi miratoi një mocion me Ramën pas dy javësh


Shqipëri, opozita në protestë ndërsa Kuvendi miratoi një mocion me Ramën pas dy javësh
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Tiranë, deputetë të opozitës protestuan sot brenda Kuvendit dhe jashtë tij, duke kërkuar sqarime nga kryeministri Edi Rama lidhur me çështjen McGonigal. Një mocion me zotin Rama do të mbahet më 2 mars

XS
SM
MD
LG