Lidhje

Tiranë, tubim i Koalicionit Pro Familjes dhe Jetës


Tiranë, tubim i Koalicionit Pro Familjes dhe Jetës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Në Tiranë, përfaqësues të shoqërisë civile, Kuvendit dhe bashkësive fetare diskutuan me shqetësim mbi gjendjen e familjes shqiptare dhe sfidave të saj përballë krizave ekonomike dhe shoqërore. Tubimi u organizua nga Koalicioni Pro Familjes dhe Jetës.

XS
SM
MD
LG