Lidhje

“Biri i Fotografit” - Një libër për holokaustin dhe mikpritjen shqiptare


“Biri i Fotografit” - Një libër për holokaustin dhe mikpritjen shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Botimi në gjuhën angleze i librit “Biri i fotografit” solli sërish në kujtesë historinë frymëzuese të familjes Mandil e cila gjatë periudhës së Holokaustit u shpëtua nga familja Veseli në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG