Lidhje

Zonja e Parë Jill Biden në Afrikë, në mbështetje të lirisë dhe fuqizimit të grave


Zonja e Parë Jill Biden në Afrikë, në mbështetje të lirisë dhe fuqizimit të grave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Zonja e Parë Jill Biden bëri thirrje për demokraci dhe për forcimin e pozitës së grave gjatë vizitës së saj në Afrikë. Asaj iu bë një pritje e ngrohtë në kryeqytetin e Kenias, pas qëndrimit në Namibi.

XS
SM
MD
LG