Lidhje

Mali i Zi, mbahen zgjedhjet vendore për komunën e Tuzit


Mali i Zi, mbahen zgjedhjet vendore për komunën e Tuzit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në komunën e Tuzit, në Mal të Zi, këtë të diel nga ora 7 të mëngjesit u hapën 30 vendvotime ku mund të votojnë mbi 12 mijë qytetarë me të drejtë vote. Përfaqësuesit e Komisionit Komunal të Zgjedhjeve, vunë në dukje se procesi zgjedhor po zhvillohet i qetë, pa incidente dhe në mënyrë demokratike

XS
SM
MD
LG