Lidhje

Biden, Von der Leyen bisedojnë për subvencionimin e kompanive amerikane


Biden, Von der Leyen bisedojnë për subvencionimin e kompanive amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden dhe Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen u përpoqën të premten të përafrojnë qëndrimet lidhur me planin e Uashingtonit për subvencionimin e kompanive amerikane me qëllim mbrojtjen e mjedisit.

XS
SM
MD
LG