Lidhje

SHBA, masa për të shmangur pasojat pas falimentimit të bankës “Silicon Valley”


SHBA, masa për të shmangur pasojat pas falimentimit të bankës “Silicon Valley”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Autoritetet e Shteteve të Bashkuara po marrin masa urgjente për të forcuar besimin në sistemin bankar dhe për të shamgnur një krizë më të gjerë financiare, pas falimentimit të bankës “Silicon Valley”.

XS
SM
MD
LG