Lidhje

Analistët për pritshmëritë e takimit të Ohrit.mp4


Analistët për pritshmëritë e takimit të Ohrit.mp4
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Një ditë para takimi të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, analistët thonë se duhet optimizëm i matur

XS
SM
MD
LG