Lidhje

Perëndimi mirëpret marrëveshjen Kosovë – Serbi, mëdyshje në të dyja vendet


Perëndimi mirëpret marrëveshjen Kosovë – Serbi, mëdyshje në të dyja vendet
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

Diplomacia perëndimore mirëpriti pajtimin e arritur në Ohër ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për udhërrëfzesin e zbatimit të marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre. Kosova dhe Serbia u pajtuan për aneksin e zbatimit të marrëveshjes por nuk pati një nënshkrim dokumenti nga palët

XS
SM
MD
LG