Lidhje

Gjirokastër, sfidat e të rinjve dhe zgjidhjet e qëndrueshme


Gjirokastër, sfidat e të rinjve dhe zgjidhjet e qëndrueshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Të rinjtë në Shqipëri përballen me mjaft sfida të cilat kërkojnë zgjidhje të qëndrueshme sidomos për të frenuar emigrimin jashtë vendit. Në Gjirokastër 100 të rinj mbështeten për t`u përballur me sfidat në edukim, punësim dhe biznes.

XS
SM
MD
LG