Lidhje

Greva bllokon sistemin e transportit publik në Gjermani


Greva bllokon sistemin e transportit publik në Gjermani
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Trenat, avionët dhe sistemet e tjera të transportit publik u bllokuan në pjesën më të madhe të Gjermanisë të hënën për shkak të një greve njëditore të organizuar nga sindikatat gjermane të punëtorëve. G

XS
SM
MD
LG