Lidhje

Qëllohet me armë ndaj tlevizionit Top Channel, një i vrarë. Nuk dihen autorët


Qëllohet me armë ndaj tlevizionit Top Channel, një i vrarë. Nuk dihen autorët
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Në Shqipëri, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e motiveve dhe gjetjen e autorëve të sulmit me armë zjarri ndaj godinës qendrore të televizionit Top Channel, ku mbeti i vrarë një prej rojeve të sigurisë. Ngjarja u dënua me forcë nga autoritetet më të larta shtetërore dhe politike të vendit

XS
SM
MD
LG