Lidhje

Bislimi: Shtyrja e zgjedhjeve në komunat në veriun e Kosovës nuk është opsion i mirë


Bislimi: Shtyrja e zgjedhjeve në komunat në veriun e Kosovës nuk është opsion i mirë
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:37 0:00

Zëvendëskryeminsitri dhe kryenegociatori i Kosovës, Besnik Bislimi thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se shtyrja e zgjedhjeve për kryetarët e komunave veriore të banuara me shumicë serbe nuk është një opsion i mirë

XS
SM
MD
LG