Lidhje

Libër i ri kushtuar fëmijëve shqiptarë që u vranë nga forcat serbe


Libër i ri kushtuar fëmijëve shqiptarë që u vranë nga forcat serbe
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:15 0:00

Libri me titull “Fëmijët Shqiptarë në Kosovë – Viktima të Gjenocidit Shtetëror të Serbisë” i autorëve Hanëmshahe Ilazi dhe Nusret Pllana, iu shtua koleksionit për Kosovën në Bibliotekën e Kongresit në Uashington.

XS
SM
MD
LG