Lidhje

Vëzhguesit ndërkombëtarë: Zgjedhjet vendore, nën polarizim politik


Vëzhguesit ndërkombëtarë: Zgjedhjet vendore, nën polarizim politik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Vëzhguesit ndërkombëtarë pohuan se zgjedhjet vendore në Shqipëri u mbizotëruan nga polarizimi politik i partive. Raporti: Shqetësuese keqpërdorimi i burimeve shtetërore për fushatë, si dhe pretendimet për blerje votash dhe presione mbi votuesit dhe administratën

XS
SM
MD
LG