Lidhje

Mexhiti: Mjekët në Maqedoninë e Veriut do të marrin pagën që meritojnë


Mexhiti: Mjekët në Maqedoninë e Veriut do të marrin pagën që meritojnë
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut flet për gjendjen e spitaleve dhe strategjinë e tij për përmirësimin e kushteve të tyre

XS
SM
MD
LG