Lidhje

Guvernatori DeSantis dhe sfida që paraqet për ish-Presidentin Trump


Guvernatori DeSantis dhe sfida që paraqet për ish-Presidentin Trump
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Guvernatori republikan i Floridës Ron DeSantis ka hyrë tashmë zyrtarisht në garën presidenciale të vitit 2024. Që ai të përballet me kandidatin potencial të Partisë Demokrate, Presidentin Joe Biden, do t’i duhet të mposhtë fillimisht, ish-Presidentin Donald Trump.

XS
SM
MD
LG