Lidhje

Shqipëri, polemika në Kuvend për zgjedhjet vendore dhe ekonominë


Shqipëri, polemika në Kuvend për zgjedhjet vendore dhe ekonominë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Kuvendi në Tiranë u përfshi sot nga polemikat mbi zgjedhjet vendore dhe ekonominë. Opozita akuzoi qeverinë socialiste se bashkëpunoi në fushatë me persona të inkriminuar, të cilët kërcënuan votuesit dhe manipuluan rezultatet në favor të Partisë Socialiste.

XS
SM
MD
LG