Lidhje

Shqipëri; Birjana Skuqi, vajza që la bankën për kuzhinën tradicionale


Shqipëri; Birjana Skuqi, vajza që la bankën për kuzhinën tradicionale
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Në fshatin Çetë të qytetit të Kavajës, Birjana Skuqi, një vajzë e re nga ky qytet braktisi punën në një institucion bankar dhe mes paragjykimeve të shumta vendosi t’i përkushtohet gatimeve tradicionale në biznesin familjar.

XS
SM
MD
LG