Lidhje

13 zyrtare të policisë së Shkodrës nën hetim për favorizim të kultivimit të bimëve narkotike


13 zyrtare të policisë së Shkodrës nën hetim për favorizim të kultivimit të bimëve narkotike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

13 zyrtarë dhe ish zyrtarë të Drejtorisë së Policisë së Shkodrës po hetohen nën dyshimin e favorizimit të kultivimit të bimeve narkotike. Ndaj dy prej tyre, gjykata morri sot masën “Arrest shtëpie”, ndërsa për 11 të tjerë, ndalim të daljes jashtë shtetit dhe pezullim të ushtrimit të detyrës.

XS
SM
MD
LG