Lidhje

Modele embrionësh për të kuptuar fillimet e jetës 


Modele embrionësh për të kuptuar fillimet e jetës 
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Shkencëtarët kanë krijuar modele embrionësh për t’i ndihmuar në studimin e mistereve të fazave të hershme të zhvillimit njerëzor, të problemeve mjekësore që ndodhin përpara lindjes dhe arsyet përse dështojnë shumë shtatëzani.

XS
SM
MD
LG