Lidhje

24 vjet nga vrasja e vëllezërve Bytyçi në Serbi


24 vjet nga vrasja e vëllezërve Bytyçi në Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:40 0:00

Kanë kaluar 24 vjet nga vrasja e tre shqiptaro-amerikanëve në Serbi i njohur më shumë si rasti i vëllezërve Bytyçi. Trupat e Agron, Yll dhe Mehmet Bytyçit u gjetën në një varrezë masive me mbi 70 viktima të tjerë nga lufta në Kosovë në Petrovo Selo të Serbisë, pas hapjes së varrezave masive në Serbi

XS
SM
MD
LG