Lidhje

Valbona Zeneli: Dialogu dhe konsensusi, e vetmja rrugë për Ballkanin Perëndimor


Valbona Zeneli: Dialogu dhe konsensusi, e vetmja rrugë për Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:50 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Dr. Valbona Zeneli, kryetare e Departamentit të Iniciativave Strategjike në Qendrën Evropiane Marshall, flet për sfidat e aleancës së NATO-s, perspektivën për Ukrainën dhe shanset për të ardhmen e Ballkanit Perëndimor

XS
SM
MD
LG