Lidhje

Zëvendëskryeministrja Balluku për rastin Ahmetaj dhe Rraja


Zëvendëskryeministrja Balluku për rastin Ahmetaj dhe Rraja
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:54 0:00

Zëvendëskryeministrja e Shqipërisë, Belinda Balluku tha për Zërin e Amerikës se përgjegjësia në rastin Ahmetaj, apo të gjithë atyre zyrtarëve apo ish-zyrtarëve të majtë të akuzuar për korrupsion, është personale dhe se mazhoranca nuk do të bëhen mburojë e askujt që akuzohet nga drejtësia

XS
SM
MD
LG