Lidhje

Shqipëri, ligji për kultivimin e kanabisit për qëllime mjekësore shkakton debate


Shqipëri, ligji për kultivimin e kanabisit për qëllime mjekësore shkakton debate
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:42 0:00

Edhe pse destinacioni i nënprodukteve të kanabisit është eksporti, kritikët e shohin të parakohshëm ligjin duke argumentuar se Shqipëria ende mbetet një vend me sundim të dobët të ligjit si dhe vend burim e tranzit i bimëve narkotike. 

XS
SM
MD
LG