Lidhje

Ish Presidenti Trump kritika të ashpra ndaj prokurorit të posaçëm Smith


Ish Presidenti Trump kritika të ashpra ndaj prokurorit të posaçëm Smith
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

Gjykatësja federale në çështjen e fundit penale kundër ish Presidentit Donald Trump, ka caktuar të premten një seancë dëgjimore, ku do të shqyrtohet kërkesa e prokurorëve, që ish presidenti dhe avokatët e tij të mos zbulojnë publikisht provat e këtij rasti.

XS
SM
MD
LG