Lidhje

Ish ministri Beqaj: Nuk kam miqësi me biznesmenët e koncensionit


Ish ministri Beqaj: Nuk kam miqësi me biznesmenët e koncensionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në Shqipëri, ish ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, deklaroi sot se me dy biznesmenët e koncensionit të sterilizimeve spitalore, për të cilin SPAK po zhvillon hetime, nuk ka patur miqësi të veçantë, por i ka njohur vetëm si ministër dhe në zbatim të detyrave shtetërore.

XS
SM
MD
LG