Lidhje

Konkursi i fotove dhe videove me dron sjell pamje mahnitëse të Tokës


Konkursi i fotove dhe videove me dron sjell pamje mahnitëse të Tokës
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Fotografë dhe operatorë pamjesh filmike me dron nga e mbarë bota, dorëzuan më shumë se 65 mijë punime të tyre në një konkurs vjetor online, të organizuar nga kompania e njohur e prodhimit të dronëve “DJI” dhe platforma online e fotove dhe videove me dron “SkyPixel”.

XS
SM
MD
LG